| AnonimMM678 a întrebat:

Buna,imi puteti da niste site.uri cu creme hidratante de corp,niste exemple,care sa isi faca efectu, sau pe care le.ati folosit si voi si au dat rezultate bune.Multumesc :*

1 răspuns:
| dydybla a răspuns:

Eu am folosit de cateva ori o crema pe care o poti gasi in DM, e un magazin din Auchan sau poate il gasesti si pe langa Kaufland...nu stiu exact pretul (pana in 40 de lei) si are un miros genial.
Am incercat sa iti las un link dar nu merge...in fine cauta pe google crema de corp i love si vei gasi.

Sunt foarte hidratante si chiar ti le recomand. Sper ca te-am ajutat