| HelpingPeople a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda niste creme pentru ten normal? Cerave, avene si nu stiu daca puteti si una spf 30+. O zi buna!

3 răspunsuri:
| Crdmm a răspuns:

Buna, cand vine vorba de spf folosesc unul de la nivea sun shine control 30 si imi place foarte mult pentru ca nu lasa senzatia aceea de fata uleioasa

| stefiiii3 a răspuns:

Aloe vera naturala sau o crema pe baza naturala de aloe vera, stiu ca este pentru tenuri mixte, lasa pielea catifelata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema Doina, lăptișor de matcă. Eu o folosesc încă din copilărie. Răcorește pielea și nu are nici un efect advers. happy