| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteți recomanda niște produse pentru o manichiură cu ojă semipermanentă?

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Vopsea pentru auturisme este tot una cu oja ba de multe ori este mult mai calitativa rezista la zgarieturi raze uv apa soare

Eu am lucrat cu un chimist ce facea si oja si vopseluri de lux pentru masini de lux

Si nu e nici o diferenta de cat de pret intre voselurile auto pentru masini de lux si oja

Ba de multe ori oja este mai proasta clitativ si se intareste si mai greu

| kb9 a răspuns:

Femeile naturale sunt mult mai frumoase. Parerea mea.