| Roxana223 a întrebat:

Bună!
Îmi puteți recomanda o crema bună la un preț accesibil cu spf pentru față? Menționez ca am 18 ani și am tenul gras, este ok sa folosesc?
Dar, pentru punctele negre ce as putea folosi?
Mulțumesc!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu folosesc isispharma. Majoritatea cremelor cu spf fac ochii sa lacrimeze si de aceea trebuie sa gasesti una potrivita pentru tine

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Acele creme trebuie sa corespunda tipului tău de ten, nu e ok sa te dai cu creme după ureche. Trebuie sa ști ce tip de ten ai, clar ca dacă ai puncte negre ori ai un ten mixt, ori un ten gras.

| Invictusman a răspuns:

Asta pentru protecție solara
https://m.emag.ro/......D81P13BBM/

Iar crema asta pentru puncte negre

https://m.emag.ro/......D46NZ7BBM/

Crema e 3in1 asa ca nu îți mai trebuie gel de curatare.
Poti întreba și de o crema hidratanta pentru ten gras la o farmacie.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Eu zic ca ai nevoie doar de crema aia pentru puncte negre și un gel de curatare e suficient, nu cred ca e necesar sa îți încarci prea mult tenul, mai ales ca nu folosești ceva pentru acnee atunci poate aveai nevoie de crema cu spf pentru a nu te irita la soare, cum nu ai probleme cu acneea ci doar cu punctele negre recomand cea pentru puncte negre și un gel de curatare pentru ten gras ( întrebi la farmacie )

| GabrieloKg a răspuns:

Intereseaza-te de produsele de la doTerra.