| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Imi puteti recomanda o vopsea de par buna?

Răspuns Câştigător
| AditzaAditsssa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te vopsesti la un salon, acolo ai siguranta ca va iesi asa cum iti doresti tu plus ca nu risti sa iti distrugi parul.Referitor la intrebare,cea mai buna dar si cea mai scumpa e L'Oreal,dar foarte bune mai sunt si Kallos,Revlon, EnVogue, Palette, Wella Safira, Color & Soin (e naturala si o gasesti in farmacii), Beauty Color de la Seventeen... Cere parerea unui hairstilist, sigur iti va da un sfat bun! Fundita?

| Camelisa a răspuns (pentru AditzaAditsssa):

Multumesc frumos, nu as merge la un salon deoarece doresc sa imi vopsesc doar varfurile, si as vrea sa stiu in mare parte cea mai buna vopsea de par.O zi buna.

| AditzaAditsssa a răspuns (pentru Camelisa):

Mersi frumos!

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Palette e buna.are pigmenti foarte puternici

| diavolitadulce a răspuns:

Londa

| JASMYNA88 a răspuns:

Vopselele profesional. de la wella e 30 de lei tubul(nu mai scump decat un l'oreal) si e foarte buna. nu iti lua din comert pentru ca nu sunt bune si usuca parul foarte repede.

| movi a răspuns:

Londa profesional.e cea mai buna din comert