| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți recomanda va rog o crema de fata pana în 40-50 de lei, pentru ten uscat spre mixt? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te da pe față cu creme ieftine, foloseste creme de la firme renumite, Avon are creme bune, crema de zi si de noapte este Anew clinical, costă mai mult dar este o crema de calitate si ajută tenul, esti fată? Ce varsta ai?

| Ali1998 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

18,am nevoie doar de o crema simpla, hidratanta pe care sa o aplic după gelul de curățare de la CeraVe care usucă tenul destul de mult... Nu vreau sa ma întind la Creme precum Tetraforce sau altele, la care le plătesc mai scump brandul

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Elmiplant e 15 lei, dacă nu ai probleme cu tenul și ai nevoie de hidratare, recomand.

| bbnnmm a răspuns:

Orice produs folosești e important să nu conțină alcool și parfum. Cremele de la Cerave sunt bune, ai putea să le folosești. Pe Q Cosmetice primești măști sau mostre cadou la orice comandă. Mi-am comandat un gel de curățare și am primit 6 mostre (gel de curățare, creme, seruri). Te mai poți uita și pe https://bewellstore.ro/ sau https://www.bilenegre.ro/ la produse și prețuri. Multă sănătate!

| AlisaCiuca a răspuns:

Scrie mi pe what s up si te ajut cu recomandari de produse profesionale de ingrijire a tenului la preturi accesibile.