| Rumi a întrebat:

imi puteti spune niste exercitii eficiente pentru celulita? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| babypowder87 a răspuns:

Hello, in primul rand banalul mers pe jos ajuta la arderea celulitei:) Sa stii ca nu trebuie sa te gandesti la tot felul de exercitii complicate pentru combaterea celulitei, totul este mult mai simpl. Uite aici cateva sfaturi: http://dieta.ele.ro/......7873.html, mie mi-au prins foarte bine, si daca vrei sa-ti spun un secret...eu merg foarte mult pe jos si consum foarte multe limonade;)

1 răspuns:
| Rizer a răspuns:

Zatul de cafea, freci bine zona, si pe urma dus suedez, apa calda/fierbinte cu apa rece.