| PuiuDulshe a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se poarta unghiile anul acesta (2011) patrate sau rotunde ca nu stiu cum sa le facsadsadsad! Dau funda +Vot celui care ma ajuta urgent

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna, draguta.
Pai din cate stiam eu, patrate. Mie imi plac foarte mult si cele rotunde, de aceea mi le-am facut asa. Oricum, cum vrei tu. Te pup!
Numai biiine!

2 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Am vazut la Tv si am si citit ca se poarta unghiile putin rotunde, dar totusi sa fie si putin patrate.Trebuie sa combini forma.Vezi cum se potrivesc si nuntele la unghii ca sa fie si mai chic...

| adriandery a răspuns:

Eu stiu ca se poarta unghiile patrate anul astawinking