| JustAStar a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca am 1.68 inaltime 50 kg, stiu sunt slaba dar toata lumea zice ca arat ca un fotomodel in fine eu as vrea sa ma ingras cel putin 5 kg pentru ca imi doresc sa arat mai bodylicious intelegeti, daca nu stil beyonce seaman cu ea si daca mas mai ingrasa as arata aproape la fel nu o imit dar mas simti in largul meu asa acum sunt bine dar vreau sa ma simt bine in pielea mea si as mai avea o intrebare am 84-64-90 este bine la varsta de 12 ani? si va rog nu-mi ziceti ca e prea devreme sa ma gandesc daca vreau sa ma ingras si ca nu pot dar na vreau si daca vreti sa ma ajutati ajutati-ma spunandu-mi cum sa ma ingras, mama mea este mai plinuta iar tatal meu este mai slab si nu vreau sa ma gandesc ca nu ma pot ingrasapls help xoxo JustAStar!

Răspuns Câştigător
| dulkika a răspuns:

Eu zic sa nu te ingrasi ca daca o sa incepi nu o sa poti sa te mai opresti, si inca o intrebare ce inseamna bodylicious? Si nu trebuie sa o imiti pe Beyonce trebuie sa te simti bine in pielea ta.big grinDaca vrei sa te simti bine nu te ingrsa te rog eulove strucklove struck. Apropo Craciun fericit si un An Nou mai bun! Pupici!

7 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Am 15 ani eu, si sunt slaba.Tot asa mi se zice ca sunt buna de fotomodel.Am incercat sa mananc mai mult, dar asa este organismul meu...caloriile se ard repede.
Poate aceeasi problema o ai si tu, si in acest caz semeni cu tatal tau.
Sincera sa fiu, si mie imi displacea foarte mult la nebunie, dar trebuie sa te gandesti si la acele fete care vor sa slabeasca si nu pot...
Iar Beyonce, are picioarele groase dupa parerea mea.
Mananca sanatos, cat mai putine prajeli, multe lactate,(mie numi prea plac), fructe multe.Sa mananci intotdeauna cu paine, si seara, dupa 7, exact cand nu trebuie sa manance cele care tin cura.

| andra4u a răspuns:

1.cred ca intrebarea este pusa doar sa te lauzi
2. ia o carte de romana si apoi te gandesti cum sa te ingrasi
3.esti cam complexata

| emy a răspuns:

Mananca prajeli, produse fast-food, dulciuri. Dar ai grija sa nu exagerezi, caci pot sa apara alte probleme, si... e pacat.Iti doresc mult succes, sarbatori fericite si un An Nou asa cum iti doresti tu!

| JustAStar explică:

Am uitat... vreau sa ajung la 58 kg...ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18 ani o sa ai 119 Kg.Esti multumita?

| SerbanElyan a răspuns:

50 kg e putin cam mult... cu 4-5 kk mai mult decat "slaba" -> Manaca mult si incearca cat mai multe prajeli si mancare de
fastfood... ingrasare garantata!winking

| DD_4997 a răspuns:

Lol esti ook eu am 1. 65 si 43 de kg, arat normal si tu te plangi tongue vrei sa fii grasaaaalaughing