| LuckyFf a întrebat:

Imi recomandați si mie un site de pe care pot comanda cosmetice, unde sa le livreze la posta de care aparțin ca sa le pot ridica personal si sa nu le livreze acasa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| oanaro a răspuns:

Gasesti aici un site cu cosmetice la pret redus si care livreaza prin posta - http://bit.ly/2QebphG

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai cam orice firma de curierat are si un sediu... mai ai si optiunea cu Posta Panduri, cel putin in orasele mai mare. Sau nemuritoarea si jalnica Posta Romana. Incearca Farmec.ro

| Lioana a răspuns:

De pe orice site ai comanda alege livrarea prin Posta Romana si va trebui sa ridici coletul de la Posta. Ei cu siguranta nu-ti vor livra coletul acasa.