| anonim_4396 a întrebat:

În catalogul de la Avon scrie ca 10 mostre sunt 5lei, mostrele trebuie sa fie aceeași nuanță?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Avon a ajuns chiar atat de rau, incat sa platesti chiar si pentru mostre?
Nici nu ma mir, la cat sunt de proaste produsele lor.

| anonimus111111 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu ma ajuți

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimus111111):

Ideea era sa nu mai cumperi de la Avon, ca-s produse de tot rahatul si compania este in declin, din cauza calitatii foarte proaste a produselor, daca au ajuns atata de rau, incat acum vand si mostrele, care de obicei se dau gratis.

| Andreeush a răspuns:

Nu trebuie să fie de aceeași nuanță însă mostrele de obicei sunt gratuite, nu ar trebui să se vândă.