| SweetCandySteffyLove a întrebat:

in cateva zile o sa imi fac o gaura in ureche.
Am auzit ca in ureche dreapta nu doare asa de tare, este adevarat? Cu ce sa imi fac gaura, cu pistolul sau cu ac?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Cu pistolul e simplu si nedureros (simti doar ca o piscatura) si-ti baga direct si cerceii sterili si nu trebuie decat sa ai grija sa ii rotesti zilnic pana se vindeca locul.

4 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Cu pistolul merge mai repede.
În ambele urechi durerea este aceeaşi.

| AlbNegru09 a răspuns:

Aici tu decizii ...Iti recomand sa te duci la un salon expre pentru asa ceva.Mai bine cu pistolul e rapid.Iar daca iti faci cu acul se poate si infecta, depinde in unele cazuri...happy

| Mimi2015 a răspuns:

Pistol

| Ionela1ionela a răspuns:

Cu pistolul este mai sigur, iar cu acul este dureros. Funda.