| DianusIoana a întrebat:

in curand voi pleca la mare si imi fac programare la epilat la salon... daca zic ca as vrea un epilat inghinal se intelege doar linia bikinilor sau toata zona? Cum ar trebui sa zic ca sa se inteleaga doar linia bikinilor?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta intrebi cand ajungi acolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sunteti sanatosi la cap, cand vezi rata infectarilor de covid 19 tie i ti arde de mers la mare? Ce sa faci la mare? Sa vi bolnavă? Oricum vei sta cu mască pe față si la mare, asa ca ce va mai trebuie mare? Nu poti face baie in apă cu mască pe față.

| sierra1 a răspuns:

E o adevărată filozofie aici - pentru a reduce gradul de neințelegere, fă-i un desen!

| Cosmin86 a răspuns:

Ii spui exact cum ai scris in intrebare "doar linia bikinilor".

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Exact cum te-ai exprimat si in intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici sa iti faca inghinal si sa ocoleasca linia bikinilor

| DeathOfDreams a răspuns:

Epilat inghinal normal. Așa se numește.

Fiindcă sunt multe tipuri, dar în orice caz, pentru a evita ulterioarele neînțelegeri, îi poți și arăta. laughing
Mai e epilatul inghinal total, unde depășește linia respectivă.
Și cel "brazilian", unde se vor lua firele din absolut toate zonele, inclusiv zona interfesieră.

| 83388484 a răspuns:

Inghinal total = toata zona
"inghinal" se intelege partial si linia bikinilor ti-o lasa asa