| Maddy95 a întrebat:

In iulie am o nunta si sunt in cautarea rochiei potrivite. Nu am idee ce culoare ar fi mai potrivita. E prima nunta la care merg si nu vreau sa fac o proasta impresie. Ma gandeam la o rochita peste genunchi dar nu stiu ce model avand in vedere ca am solduri proeminente. imi puteti da un sfat? P. s : am 16 ani. Multumesc cu voturi, si fundita :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Alexxa_9232 a răspuns:

Intra pe starshiners.ro, fanfashion.ro, gossipgirl.ro.acolo sigur gasesti ceva pe placul taubig grin

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Poti alege una de aici : http://www.kenvelo.ro/46-rochii-casual
mie mi-a placut cea rosie(a 7-a)

| xMoeChii a răspuns:

Salut şi ţie! Waw. Ador nunţile, acolo te poţi distra.

Cred că ar merge o rochiţă neagră, nu chiar peste genuchi că eşti fată tânără, să porfiţi de frumuseţea vârstei.
Uite poţi căuta ceva de genul ăsta http://t0.gstatic.com/......tp?/images
Într-un fel sau altul hainele îţi reprezintă personalitatea, aşa cred. Culoarea nu contează, să fie culoarea ta favorită. Eu doar mi-am zis părerea, asta depinde de gusturile tale.