| Mihetiu_Roxana_1994 a întrebat:

Întrebare : dacă nu am depuși banii pe card și introduc doar datele, pot plăti după primirea comenzii? Sau trebuie dinainte?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai bani pe card ti se va respinge tranzactia si comanda nu va fi facuta

| anonimg a răspuns:

Cand platesti cu cardul, plata se va face intotdeauna mai inainte de expedierea comenzii. Comanda nu o vei putea efectua daca nu a bani pe card. Deci comanda nu va exista, si astfel nici nu va pleca de la magazin.
Numai la plata ramburs se poate achita la inmanarea coletului.

| Bogdann1107 a răspuns:

Inexacta intrebare.
Daca nu ai bani pe card nu poti platii.
La primirea oricarei comenzi trebuie platit.
Odata ce folosesti cardul el trebuie sa aiba bani pe el altfel iti va refuza tranzactia.
Plus ca trebuie sa ai ceva in plus fata de comanda, pentru ca iti va lua comision la tranzactie ( plata).