| missGirlDeea a întrebat:

intrebare pentru fete., cine a incercat sa-si faca bucle cu placa vi sa primit ceva, face sa incerc si eu?

3 răspunsuri:
| killmesoftly a răspuns:

Si eu am incercat si ies foarte bine
uite un clip:http://www.youtube.com/watch?v=aaHe7VBKCnw

| monilove a răspuns:

Eu am incercat si e chiar foarte reusit. Daca ai parul mai lung nu vei reusi cu o placa oarecare, dar daca ai parul mai scurt, este bine si cu una mai ieftina.Tot ce trebuie sa faci este sa rasucesti corect placa si suvita.Btw...iasa superwinking

| Elena_7761 a răspuns:

Buna! Eu am incercat si este cam la fel cum e si cu ondulatorul.Eu iti propun sa incerci daca nu ai un ondulator.Bafta! pupi