| AnnnaMarrria a întrebat:

Intrebare pentru fete in special.
Voi cum ati reusit sa scapati de celulita?
Nu vreau chestii dupa net! Vreau sa imi raspunda cineva care a incercat o dieta sau ceva, si a functionat; D
multumesccc :p Funda

Răspuns Câştigător
| B343 a răspuns:

Hei :)
Stiu ca ai zis ca nu de pe net, dar eu am inceput aceasta serie de exercitii si mi se par super
http://nebuloasa.info/cum-scapi-de-celulita-in-3-luni
Am inceput de o saptamana, deci nu se vad rezultatele inca, dar sper ca se vor vedea mai spre vara :)

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai cu putin sport..am mai renuntat la unele chestii care ''daunau''( prajeli, la dulciuri, sucuri, paine...) nu de tot ..imi mai fac cate o pofta.

poti sa incerci zat de cafea amestecat cu albus de ou, si dati cu amestecul pe zona respectiva. bea apa si ceaiuri verzi, mananca fructe si legume.

creme de corp, le aplici si ''faci masaj'' zonei cu probleme.

| Anddreee a răspuns:

Sport, alimentatie corecta, multa apa sa se hidrateze piele si sa scap de toxine si m`am dat cu crema hidratanta ( nu anticelulitica).
Oricum daca e de vina gena sau dereglari hormonale cam greu se scapa.

| Park1Suin a răspuns:

Mananca 1 luna mancaruri fara grasimi, sau prajite.Nu manca nici carne.Bea cat mai des sucuri naturale si maninca fructe si legume crude.
Alearga in fiecare zi in jurul stadionului macar de 2 ori. Daca vrei sa-ti modelezi silueta, fa-o cu cercul.Pa,pa
Funda?

| AnnnaMarrria explică:

Multumesc mult fetelor. o sa incerc cate ceva de aici big grin