| adee97 a întrebat:

Intrebarea aceasta as dori sa o adresez mai mult fetelor, pentru ca multe dintre ele probabil cunosc domeniul mai bine. Fetelor, intrebarea mea fa parea puerila, dar. uitati, sunt noua la AVON, nu inteleg care e diferenta dintre "Campania trendsetter" si "Campania nationala", in afara de data. ce inseamna fiecare. Multumesc anticipat. Dau fundite happy

3 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Sunt doar doua orase in tara care lucreaza pe trendsetteri, un fel de promotori ai campaniei nationale, ceea ce inseamna ca trendsetterii(TS) lucreaza cu doua brosuri inaintea celorlalte orase din tara(campania nationala).

| adee97 explică (pentru bellekamms):

Multumesc :* !

| bellekamms a răspuns (pentru adee97):

Cu multa placere. Sper ca am fost pe inteles.