| maria0405 a întrebat:

Buna! Intrebarea aceasta este pentru la vara. laughing)
Eu port ochelari de vedere de ceva timp iar atunci cand merg in vacanta la munte mereu ma bronzez dar neuniform din cauza ochelarilor. Ce as putea face sa ma bronzez? Ca de dat jos nu pot ca nu mai vad si ma dor ochii. Lentile de contact nici atat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| faranumeok77 a răspuns:

Am si eu ochelari si te inteleeg perfect. eu de-obicei dau ochelarii jos si inchid ochii sau imi pun un prosop pe fata. (Stiu ca acum 2 ani am stat cu ochelarii la soare, am adormit si cand m-am trezit aratam ca un panda la fata XD).

| Swiftie a răspuns:

Nimic sincer. Doar da te cu crema de soare. Dar chiar asa rau te bronzezi?))