| RaducuCristian19 a întrebat:

Buna!
iPhone 8 plus sau haine de 3000 de lei? Stiu că este deplasata intrebarea, dar vrea un raspuns sincer (am un j5 2017 care are un microfon stricat)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cu 100 lei ti se schimba microfonul, iar cu restul de 2900 lei mergi la pacanele.
Din ce castigi, te imbraci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

La pacanele sigur castiga experienta ca bani slabe sanse
Dar buna rau ideea cu schimbatul microfonului laughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege haine, telul daca il scapi din greseala pe jos deja dauna asa ca haine

| 4ndr33y a răspuns:

Si daca iti iei iphone, ramai dezbracat? Sau cum?

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

De 1500 lei um telefon bun(sunt atatea din care sa alegi la pretul asta) si din ceilalti 1500 lei haine, nu neaparat gucci,versace dar niste adidasi, tricouri, bluze, panraloni nike, adidas, puma etc de 2-3 milioane e ok

| DeeDee817 a răspuns:

Poți sa îți iei un iPhone 6s care ii vreo 1500 lei și de restul haine

| OmObisnuit a răspuns:

Daca inca poti sa iti faci treaba cu telefonul pe care il ai deja nu ai nici un motiv sa-l schimbi

| Redhead6 a răspuns:

Pentru mine este mai important telefonul, sa se miste bine, cum este un iphone. Depinde de ce ai nevoie si ce iti doresti mai mult. Haine poti sa iti iei si la preturi mult mai mici la reduceri si ti le iei oricumlaughing. La iphone 8 plus ai si camera buna, soft bun si poti sa il tii mai mult timp fara sa se strice, sa se blocheze.