| loveyouschatz a întrebat:

Îsi merita banii gecile de la Moncler? Sunt calduroase / cum ramane materialul dupa ce o porti o iarna? Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cand o sa am 80-130 de milioane lei vechi sa imi iau una iti spun laughing
Otherwise am si eu geaca de este cu puf de rata in interior si un fas de calitate superioara, da, tine de cald si te simti f bine in ea, de preferat spalare la curatatorie.
Am 2 geci DE GENU de vreo 5 ani si inca arata ok [ m-a mancat in... sa o bag pe una la masina de spalat and... nu trebuia ].

| aXy99 a răspuns (pentru alina2k18):

Si cat ai dat pe ele?

Răspuns utilizator avertizat
| Speranta12 a răspuns:

Materialul ala e cel mai vulnerabil la spalare si se strica. Plus de asta, materialul ala de mușama iti da impresia de inestetic si ieftin.

| Speranta12 a răspuns:

Materialul ala e cel mai vulnerabil la spalare si se strica. Plus de asta, materialul ala de fâș iti da impresia de inestetic si ieftin.

| aXy99 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca gasesti geci de calitate, rezistente in timp, la preturi mult mai mici.

| alina2k18 a răspuns (pentru aXy99):

Una 450 ron si cealalta de este mai scurta 350 cred. Luate de pe fashiondays cand erau reduceri mari de 50-70% altfel nu erau asa ieftine. Dar nu sunt Moncler gecile daca asta ai crezut laughing
Si asta tot cu umplutura de puf mi-am luat-o anul asta in februarie, de la Northland cu 619 lei ca m-am uitat acum in comenzi.
Baga produsele la favorite si urmareste zilnic sa vezi daca s-au reduswinking eu asa fac.

| aXy99 a răspuns (pentru alina2k18):

Asa da, am crezut ca ai dat cateva mii de lei pe ele.
Nu intelesesem exact, initial ai spus ca nu ai atata sa dai pe o geaca, apoi ai scris ca ai doua geci de genul ala laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru aXy99):

laughing mai mint eu dar nici chiar asa laughing totul pana la Moncler laughing