| Allysa0130 a întrebat:

Buna happy
Iubesc Culorile Neon :X...
Sunt din Constanta... îmi puteți spune ceva site-uri sau magazine de unde pot cumpăra acest fel de haine ( orice : de la oje la costume de baie, încălțăminte, tricouri, accesorii sau pantaloni)?
Mulțumesc mult de tot!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mergi in tomis, in stanga si in dreapta sunt numai magazine cu asa ceva. Dar nu e in partea cu mall-ul si restul, trebuie sa treci pe sub pasaj. Si de acolo e un magazin cu steagul italiei, kaya, diana shopping si altele. Preturile sunt foarte mici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ninaa):

Nu happy, sunt genul de magazin in care daca intri cu 100 lei iesi cu 3 maieuri, o fusta si o pereche de blugi. Preturile sunt mici 9, 10, 15 lei un maieu. Vazusem si ceva de genu maieu + un fel de tricou plasa 25 sau ceva de genu. Mai mult decat ieftin.