| Onofrei_Ozana_Lavinia_1978 a întrebat:

buna! happy joi avem petrecere la scoala de halloween si vreau sa ma fac emo sau nu stiu exact vreau niste idei funda kiss

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

Eu iti recomand sa te faci vampir:iti iei niste colanti negri pe care ii rupi un tricou negru cu rosu tot la fel rupt, sau mai lung, ferdeaua lu' bunica daca e neagra sau rosie :)) si colti de plastic
iar machiajul aici
....ro/imgres
funda?:3

6 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IBwCRRT_utU

Presupun ca la asta te referi :3
e usor :*
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul sa fie indreptat si sa-ti vina peste fata. Haine negre cu cranii, accesorii la fel. Unghiile negre, machiaj negru pe la ochi si eventual un bandaj vopsit cu rosu sa para ca ti-ai taiat venele.

| Andwta a răspuns:

Daca vrei sa fii emo trebuie sa fi machiat cu rimel etc sau cu carocihee hee

| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Sau ....ro/imgres
si fata alba, buzele rosi sau mov, iar parul cu placa sau breton intr-o parte:*sper ca te-am ajutat

| Bogdan_Serban_1998 a răspuns:

Taiete pe maini

| Mykydytzza a răspuns:

Eu as` zice sa te faci vampir happy Iti ei o pereche de colanti sau pantaloni mai stransi si ii tai. Si un tricou putin taiat prin parti si cam asa un macheaj tot cu un negru ruj negru sau rosu :X S-au vrajitoare daca nu iti trebuie o rochie tot neagra lunga o palarie parul mai ciufulit in cap un macheaj tot negru. S-au emo colanti negri sau strampi cu fusta un tricou negru cu roz asa poate fi si colanti sau fusta etc macheaj negru. Sper ca te-am ajutat fundita? puppy dog eyes