Întrebare recomandată | MartinAlabert a întrebat:

Keratina dauneaza parului? Iti cade parul?

Răspuns Câştigător
| Sabina1544 a răspuns:

Nu, keratina ajuta in special la radacina firului de par, chiar ajuta sa nu-ti cada parul. Pe mine cel putin ma ajuta happy

5 răspunsuri:
| Dumnesao a răspuns:

Din cate stiu eu keratina este substanta din care parul, unghiile si la unele animale coarnele sunt facute...

| Idontcare11 a răspuns:

Nu,keratina ajuta la cresterea parului.

| Annasm1399 a răspuns:

Nu,din contra. Keratina chiar ajuta parul si ajuta la cresterea lui.

| Hsbsbv a răspuns:

Hei am tratament cu keratina in par si m-a ajutat foarte mult. Mai ales ca parul sta drept mi-a oferit strălucire la par si la facut mult mai puternic