| marianaustroi a întrebat:

Buna la toti, o mica problema daca cineva ar putea sa ma ajute. Am folosit mai anul trecut o monstra crema de la uriage pentru piele, corp si fata, acum vreau s-o cumpar dar i-am uitat denumirea. Ce mi-a placut la aceasta crema este ca nu lasa piele grasa si e una dintre cele mai bune creme incercate in viata. Daca nu ma gresesc e de fata si corp si cum de dai indata se usuca, lasa pielea foarte fina, nu o lasa grasa. Poata daca cineva a folosito sa-mi spuna denumirea va rog din suflet.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai o lista cu produsele lor pentru corp aici : https://www.uriage.com/FR/fr/ligne-produits/corps?page=2
poate o recunosti dupa recipient.