| Mikyyela a întrebat:

Buna happy Luni sunt de servici pe scoala! Cum sa imi prind parul?
As vrea sa imi dati si cateva sfaturi de imbracaminte,dar tinand cont ca trebuie sa purtam uniforma, vreau doar cateva sfaturi de prins parul! Video sau imagini cu tutorial. Multumesc Frumos!
P.S. : Am parul lung, blond si foarte drept!

Răspuns Câştigător
| Animsai a răspuns:

:)) Super, si eu sunt luni de servici pe scoala. http://www.youtube.com/watch?v=NhJebeCcU8w Uita-te pe aici, sper ca vei gasi ceva.Te pup :* si bafta pentru luuni.

| Mikyyela explică (pentru Animsai):

Mersii :*

| FashionDream a răspuns (pentru Animsai):

WoW, toti se uita la Macbarbie07? O iubesc! Tu?

3 răspunsuri:
| TumblrAddict a răspuns:

Pai intr-o coada simpla... Sa fii de serviciu nu e asa o mare realizare, deci imbraca-te normal!