| AnaMariia24 a întrebat:

m-am tuns de curand si de la un timp in fiecare seara am inceput sa mi-l impletesc iar dimineata la scoala il despaceam ca sa para mai cret si mai cu volum, are ceva? adica imi rareste firele de par? sau e ok? nu il tin mai mult de 8 ore... straight face va rog sa imi raspundeti repedeeeee

1 răspuns:
| Biencutza23super a răspuns:

Nu, nu cred ca ți-l rareste.Eu mereu imi impletesc parul ca sa nu mi se ancalcesasca. Ma gândesc ca nu ți se va întâmpla nimic. Sper ca te-am ajutat.