| Diadddiu a întrebat:

Buna, m-ar interesa ceva pentru creșterea parului care chiar funcționează.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Îngrijirea părului pe o perioadă lungă de timp și un stil de viață sănătos
E plin netul de informații, măști naturale etc
Sapon fara rahaturi in el,

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O perucălaughing Astia fac reclama la un sampon pentru cresterea parului, Alpecin.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce cauzeaza caderea parului: calvitia ereditara de la parinti, dereglare hormonala, boala tiroidiana, vopsitul sau d decoloratul excesiv, arderea parului cu fierul samd.

In principiu, parul creste HORMONAL si creste 1-1.5cm pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există.

| LittlePoppy a răspuns:

Timpul!