| Anonimuser123m a întrebat:

Buna, ma poate ajuta cineva? Mi-am cumpărat un ser si pe el scrie ca se folosește de 2 ori pe zi (gen daca ma dau cu el dimineața si seara, a doua zi mai trebuie sa ma dau ca nu inteleg)?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Da daca tenul il tolereaza poti de 2x zi in fiecare zi.
Daca este pe baza de retinol, acizi sau vitamina C da-te seara o data la 2zile pentru inceput sa vezi cum reactioneaza tenul.
Nu uita de protectia solara pe timpul zilei.
Daca serul este cu colagen sau acid hialuronic poti sa te dai zilnic fara griji.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

In fiecare zi te dai de doua ori. Dimineata si seara. Ce e greu de inteles?