| Anonimuser123m a întrebat:

Bună ma poate ajuta cineva vreau sa imi iau o pereche de pantaloni sau colanti de piele și are doar xs eu port s, și nu știu dacă sunt largi dacă se lărgește materialului la xs materialului este % VISCOZĂ, 22% POLIAMIDĂ, 4% ELASTAN și nu știu dacă îmi sunt buni

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum, tu vrei sa te imbracam noi?
Mergi la un magazin de imbracaminte, explica acolo ca si aici si vei gasi ceva convenabil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa îi probezi, nu cumpăra online haine sau pantofi fără sa îi probezi, riști sa i ti fie mici, sau mari si greu îi mai schimbi.

| Catrice a răspuns:

XS e mai mic decât S bruh