| alexandra428 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi pentru cresterea naturala a sanilor! Remedi naturale, preparare! Astept! Multumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
| Lola05 a răspuns:

Din păcate nu există așa ceva. Dacă natura nu ne-a înzestrat cu sâni mari, nu prea avem ce face. Eu am cupa A de când mă știu, dar nu mă mai deranjează de mult.
Sunt exerciții fizice speciale pentru tonifiere și un aspect sănătos al bustului. Ai putea să le faci, vei avea un bust ferm. Sportul ajută mult când vine vorba de aspectul fizic, așa că ai grijă să te menții în formă și sănătoasă, că mărimea sânilor chiar nu contează.
Totuși... Dacă tu ești cea din poză, nu aș zice că ai avea nevoie de ceva în plus, Ești perfectă așa cum ești happy

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu exista draga asa ceva.fiecare om se dezvolta in ritmul lui propriu.pana la 20 ani se spune ca omul e in crestere.intre timp poti sa te axezi pe sport, ca sa cresti frumos happy

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu exista asa ceva.
Cremele, ceaiurile si solutiile care se vand prin farmacii si magazine, nu sunt eficiente sau ajutatoare.
Cand o fata este disperata si vrea ceva, poate sa cumpere orice, dar garantez ca nu functioenaza nimic, ca altfel nu ar mai exista fete si femei nemultumite de sanii lor mici.
Asadar, relaxeaza-te, hraneste-te normal si asteapta sa cresti, pentru ca sanii vor creste odata cu tine, fiind influentati si stimulati DOAR hormonal, de hormonii corpului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam dacă sunt masați cresc. SIncer, așa știu. Bineînțeles asta poate face un prieten bun, sau chiar prietenul tău. E ca și cu stimularea frecventă a mușchilor prin exerciții fizice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. Poti face sport pentru a-ti ridica putin sanii, dar sa creasca dupa perioada normala (pubertate) nu mai e posibil.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Tinctura de marar iti dezvolta bustul cativa centimetrii, insa miracole nu face.

| LoredanaS19 a răspuns:

Masajul,cel mai eficient in creşterea sânilorhappy

| ancamaria9 a răspuns:

Buna, Alexandra
Sanii se pot dezvolta mai frumos daca ii masezi.
Este de preferat sa ii masezi cu o crema de genul Big Bust.
Nu este o crema care face miracole dar ar fi ok sa citesti mai multe despre Big Bust aici http://celulita.info/frumusete/crema-big-bust-marirea-sanilor/
Aceasta crema are si foarte multe pareri pozitive, reale dar clar ca sunt si fete care nu au fost multumite de ea.