| anonim1929 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Cum sa scap in cateva zile de acnee (cosuri)? prin cateva zile ma refer ca in 3-4-5 zile va rog ajutati-ma cat de repede cu un raspuns!

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ai incercat cu miere naturala?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am încercat vitamina E, niste capsule, si mi-a trecut foarte repede. Poti încerca si cu vitamina A, este mai puternica. Se găsesc in farmacie.

| Ioan_Dinus_1994 a răspuns:

Eu folosesc 3 creme pentru cosuri care mi au folosit. foarte mult. nu stiu exact cum se numesc dar inainte sa le folosesc aveam fata plina
daca nu merge incearca pe youtube

| 28102001 a răspuns:

Pai eu am vazut pe you tube ca isi facea miere cu scortisoara lasa cateva minute sa actioneze si clateste cu apa la temperatura camerei sau miere cu zeama de lamaie

Funda :-)