| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Mama mea are 47 de ani si un ten destul de frumos, însă la ochi are riduri de expresie. Ce ar putea face sa dispară?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Creme anti rid, creme de noaapte si de zi cele de la Avon.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Acum intrebare de ce cineva la 47 de ani nu ar vrea sa aiba riduri?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, tu ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca au aparut deja ridurile, ies doar cu cutitul, la operatiile estetice.
Acelea trebuiau prevenite, dar odata aparute nu mai au cum fii eliminate decat: chirurgical, sau "intinse" temporar, prin injectii cu botox.

| alina2k18 a răspuns:

La 47 ani injectari cu BOTOX.
Se vor atenua mult, o injectare la 10-12luni e suficienta pentru netezire si un aspect mai tanar.
Dispareau complet dupa injectare daca erau mai fine gen cum sunt pana in 40anisori.

| Anaasstasssssiaa explică:

Îți doresc același lucru înzecit! Și ție și familiei tale, iar dacă nu e de ajuns, tot ce îmi dorești tu mie, sa ți se întâmple ție! happy

| fatiggue a răspuns:

Premiu pentru marketing.