| AnonimMM678 a întrebat:

Buna mi-am comandat un ulei de cocos pentru par presat la rece, as vrea sa stiu cum il folosesc, il aplic pe parul uscat, si apoi dupa 30 min sau mai mult ma spal cu sampon si apoi aplic un balsam hidratant, sau cum fac, el este presat la rece, trebuie sa il las sa se topeasca? Deci cum fac, vreau sa ma ajutati.Multumes

1 răspuns:
| Eli_CAty_2000 a răspuns:

Il aplici dupa ce te-ai spalat deja pe par cu sampon, apoi iti aplici uleiul de cocos il lasi sa actioneze timp de 10-30 min, apoi clatesti parul si aplici un balsam daca ai, dar daca nu pur si simplu il clatesti