| Blingstar a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o pereche de cizme/bocanci si ma cam tin la spate.Am luat marimea 36, deoarece marimea 37 aveam impresia ca imi sunt putin mari at cand mergeam..se indoiau in fata. Ce pot sa le fac ca sa se lase? inainte sa merg sa ii schimb cu cealalta marime.

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Purtudu-i ma des se vor lasa si vor deveni confortabili pe piciorul tau ^^
Cam orice se lasa, nu doar pielea.

| raresandrey a răspuns:

Du-te la o cismărie si le v-a pune pe un calapod timp de o zi ca să se mai lărgească putin, cred că nu trebuie să plătești nimic pentru asta.

| DarkRevenge a răspuns:

Mergi prin casa cu ei cate 10 minute pe zi, apoi sa vezi ca o sa se lase.

| Alelulu a răspuns:

Daca sunt de piele se vor lasa cu siguranta. Da i cu un pic de crema... Puneti plasturi cand ii porti. Stai cu ei prin casa cat poti tu si se vor lasa dupa forma piciorului tau.

| Blingstar explică:

Da,sunt piele..ma rog, imitatie de piele. Multumesc pentru raspunsuri!