| elenuyzy a întrebat:

Mi-am deschis un magazin pe Facebook unde imi vand creatiile handmade, in principal bratari cusute manual pe panza de casa, cu model traditional, precum si semne de carte. As vrea sa imi spuneti cum vi se par si daca ati cumpara asa ceva? Ce imbunatatiri as putea sa le aduc? O bratara e 15 lei, un pret foarte mic pentru 2 ore de munca, dar m-am gandit sa fie totusi un pret acceptabil. Ati da mai mult de atat pe o bratara de acest gen? Iar un semn de carte este 20 de lei... Panza e din bumbac 100%. Le puteti vedea pe pagina mea, dati la sectiunea albume si cautati bratari si semne de carte (pagina e si o mercerie si am si panza acolo). Astept impresii. https://www.facebook.com/creatiipepanza/?modal=admin_tod o_tour

1 răspuns:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Wow,super. Preturile sunt mici, extrem de mici. Stiu cata munca impune handmade-ul. Poate pe viitor te vei gandi mai bine si le vei mari putin. Si daca as cumpara. Desigur. Eu una, ador lucrurile handmade si apreciez persoanele care fac asta.
Felicitari ca ai avut curajul sa iti deschizi si un magazin. happy