| Carmen_Koncz_1982 a întrebat:

mi-am facut un tatuaj la sprincene si intr-un loc pur si simplu nu prinde tusul,chiar daca a fost refacut dupa aceea. daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns sau macar sa stiu cauza sau ce-i de facut, va multumesc.

1 răspuns:
| LoriLoL a răspuns:

Probabil nu a prins spre capatul sprancenei..acela este un defect intalnit la f multe persoane. unde nici firele de par nu prea cresc..in schimb tatuajul chiat nu stiu.e o zona dificila