| Bernoullie a întrebat:

Mi-am luat o vopsea Palette care zice ca deschide parul cu pana la 4 nuante(are oxidant 12 % in cutie). Daca nuanta mea e de un saten inchis oare ce culoare iese dupa ce ma vopsesc?

Răspuns Câştigător
| Vilamur a răspuns:

Salut eu tot am luat chiar o saptamana in urma vopsea Palette dar care deschide parul la 5 nuante si mi-a esit ca pe cutie, si la fel ii parul saten inchis, Succese experimenteaza

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea preparand o cantitate foarte mica si aplicand pe o suvita interioara. Poate ajungi la un saten mediu sau ceva de genul, dar daca vrei sa-ti deschizi nuanta poti folosii decolorarea naturala http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html

Succes :-*.