| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un gel intaritor de la Kellyshttp://www.google.ro/......tp?/imgres si nu prea stiu cum sa il folosesc. De cate ori ma dau cu el? Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| ayleen a răspuns:

Trebuie sa scrie pe sticluta cum se utilizeaza!

| anonim_4396 explică (pentru ayleen):

Daca scria pe sticuluta, nu mai puneam intrebarea! Dar nu scrie!

| ayleen a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de intaritor e? Ca lacul de ungii sau e ca un ulei/gel? A, avut si eu intaritor de la aceeasi firma, era cel alb laptos si il foloseam exact ca pe lacul de unghii:simplu sau ca baza inainte de oja.

| anonim_4396 explică (pentru ayleen):

E gel intaritor, dar e ca lacul.

| ayleen a răspuns:

Pai daca este ca lacul poti sa-l folosesti simplu pe unghii ca orice lac sau ca baza inaintea ojei.