| Mario1994 a întrebat:

Nici eu nu înțeleg. Am tot primit mesaje de la unii băieți " nu ești genul meu" ce e asta? Sunt cea din stânga în poză. laughing Ce are rost sa fii frumoasă dacă nu ai pe cineva frumos pentru o relație?

82 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nimerit haimanale nu oameni seriosi. Daca ma prindeai pe mine era diferit

| Swae a răspuns:

Ai dat de prosti. Mai bine ca nu te ai facut "frumoasa" pentru unul. Oricum esti frumoasa. Stabileste-te cu unul care te merita, nu specimene de genul.

| Mario1994 explică (pentru Swae):

Am dat și de băieți de treabă dar m-am simțit prost că am fost refuzată. Nu știu cu cine mă stabilesc, e greu în ziua de azi.

| morfeo a răspuns:

Esti bulgaroaica?

| RAY a răspuns:

Nu esti genul meu poate insemna ca personalitate nu doar ca fizic, atractia fizica este involuntara, tu esti de nota 7 deci baieti de nota 8, 9, 10 cauta fete mai frumose, nu doar fizicul conteaza intr o relatie si intelegerea, iubirea compabilitatea intre parteneri cand te vei maturiza vei stii asta, cauta un baiat de nota ta

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Baieti de treaba? Poate ai pretenti prea mari si vrei un iubit frumos

| Swae a răspuns (pentru Mario1994):

Nici aia nu te merita.

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Nu am pretenții sincer. Ieri vorbeam cu un băiat drăguț, de treabă dar m-a refuzat.

| Lucian4 a răspuns:

Nu esti genul meu = nu esti tipul de fata pe mine, eu caut o fata cu parul negru si ochi caprui, de ex. O gluma, tu poti sa-i zici ca esti ca esti genul, lui pentru ca esti genul feminin sau el e guylaughing

| Lucian4 a răspuns:

Gay

| Mario1994 explică (pentru Swae):

Nu ma merită. Așa e dar fac depresie când aud " nu ești genul meu" nu știu ce pot schimba la mine.

| xeum a răspuns:

Nu le place moaca ta, simplu

| Mario1994 explică (pentru Lucian4):

LOL. Taci

| Mario1994 explică (pentru xeum):

Și ce pot face dacă nu le place? Asta e. happy

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Serios? Am nota de 7? Ce ironic ești. Bine că voi frumoșii aveți nota de 10. așa aveți impresia.

| Mario1994 explică (pentru mgtow):

Da. În fine. Și crezi că alții diferiți tot au aceeași mentalitate ca ăștia " nu ești genul meu"? E greu de găsit un băiat de în ziua de azi

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Plus ca esti impulsiva, nu ai auto control dupa cum se vede, nu e vina mea ca te percep asa, e cv involuntar, nu am spus ca sunt de nota 10, nu are nici o legatura, trebuie sa iei vezi lungul nasului in viata, dar ca iubita te-as lua daca ai avea 25 de ani si am avea pasiuni comune, dar tu nu esti de mine, esti prea frumoasa pentru mine, vezi ca nu ma consider frumos, plus ca e subiectiv nu geeralizat, poate daca ai avea acelasi pasiuni, un auto control mai bun poate un 8

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Te-a refuzat ca ce? ca iubita, poate te-ai grabit, poate ai avut pretenti prea mari, nu te grabi niciodata, un baiat dragut admira o fata inteligenta

| Swae a răspuns (pentru Mario1994):

Dar ia nu mai incerca atat de mult sa te bagi intr-o relatie si o sa vezi ca vin de la sine. Fac o coada si tu stai sa ii alegi. Dai swipe left si right ca pe tinder.
Ce varsta ai?

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Pt ca mult timp vorbeam cu un băiat prin vara mea. Dar când i-am spus că îl plac, îl doresc și a reacționat sec " îmi pare rău, dar nu ești genul meu" plângeam aseară.

| Mario1994 explică (pentru Swae):

26 de ani..la 26 de ani nu am fericire, nu am iubit, nimic. Când sunt în oraș și devin invidioasa ca altele au parteneri, cum au noroc.

| Mario1994 explică (pentru Mario1994):

Vara mea mi-a făcut cunoștință cu acel băiat și am vorbit 2-3 luni dar nu a ieșit nimic.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Atunci de ce ti-a pierdut timpul cu timpul,imatur,nu stia ce vrea, matur sigur nu e,spui omului de la bun inceput ce vrei, nu creezi false sperante, tu poti avea iubit oricand vrei, vezi de tinder dar acolo majoritatea cam vor sex, vezi de sentimente.ro, faza e ca multi fugim de resposabilitati preferam chesti rapide gen sex apoi pa

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Ray. Eu nu fac de astea cu cineva de care ma îndrăgostesc. I-am spus sincer că îl plac, îl vreau din toată inimă dar sunt o proastă că m-am îndrăgostit. El are 18 ani, poate de acea ca nu e matur.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Pai e o diferenta de varsta, la 18 ani vrem sex nu relatie

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Știu. Dar ce să fac dacă m-am îndrăgostit. Știu că e tinerel la 18 ani.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

O sa treaca si indragosteala asta, tu vezi de barbati de vreo 30 de ani matur, hotarat

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Nu îmi plac bărbații așa maturi. happy

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Atunci fi mai directa pe viitor, nu astepta 2 luni, poate vrei sex, eu nu stiu ce vrei, fetele reprima sexul am observat

| Swae a răspuns (pentru Mario1994):

Arati de parca ai fi din liceu. Eu zic sa nu te mai stresezi si sa-i lasi sa vina de la sine. Eventual, fa ti cont pe o aplicatie de dating, ca tinder. Daca vrei sa schimbi ceva la tine, fa-o in asa fel incat sa te multumesti pe tine, nu pe altii.
E sigur ceva in comportament.