| shlerlyn4 a întrebat:

Bunabatting eyelashes niste alimente care sa contina putine calorii dar sa tina mai mult de foame?batting eyelashes

fundita:d

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Painea integrala contine multe fibre, vafe de orez: te satura si nu te ingrasa deloc; musli; vinete coapte; ceaiul verde ca bautura; sarmale cu soia: eu am mancat si sunt foarte bune mai ales ca nu sunt la fel de grase ca cele cu carne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata de vinete pe painea prajita.Salata de vinete contine ff putin calorii si mie una imi si place. Spor la slabit