| BiancaDenisa a întrebat:

Nu mai stiu cum sa imi prind parul! Parul meu e saten, des si cu volum(dar nu foarte mult, este normal), sunt tunsa putin in scari si parul meu este pana la mijlocul spatelui...Imi dati va rog niste idei pentru. coafuri... dar sa fie simple si rapide sa le pot face dmineata inainte de scoala si sa nu dureze mult! Dau funda + vot la cele mai multe idei!

2 răspunsuri:
| ღRarityღ a răspuns:

Si al meu este la fel, ti-ar sta dragut cu o coada in spate sper ca te-am ajutat