| Amely21 a întrebat:

Nu știți cumva ceva tratamente sau ce ar putea ajuta împotriva pierderii parului? In locul unde a picat firul de păr, să crească unul nou?

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Cauzle pentru care iti cade parul ar putea fi multiple. Ca sa rezolvi situatia trebuie sa identifici cauza si sa urmezi un tratament adecvat. Asadar mergi la dermatolog.

Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog pentru analize

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Acid-folic:-Complex de vitamina B este folositor in combaterea caderii parului., in special daca ai o dieta saraca in legume. Este si ieftin sub 20lei.
Sampoane speciale de la farmacie :mai bine intreaba acolo