| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu cu ce sa ma mai imbrac pentru scoala, ma puteti ajuta, imi puteti da niste exemple de haine?

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Salut,

La şcoală sunt multe ţinute ingenioase, eu de obicei mă îmbrac cu fusta de la uniformă, e drăguţă, şi sus cu orice top, alb, negru, orice culoare, şi mai iau şi dressuri, dar nu mai iau chiar mereu, mai nou iau ştrampi nici groşi, nici subţiri, şi la încălţări, ce vrei tu.
Machiajul trebuie să fie decent, încearcă o mascara, şi un eyeliner, e perfect, sau un fard maroniu pentru a contura pleoapa de sus a ochiului, şi îi va da un aspect mai ferm, coafura să fie cum vrei, şi cam atât.
Cu drag,
NiniKitty!

| Catwomen123456 a răspuns (pentru Idkidk):

Multumesc!

| Idkidk a răspuns (pentru Catwomen123456):

Cu plăcere!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai si ce clasa esti, ca sa ii trimitem mamicai tale lista cu hainute!

| Catwomen123456 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu te porti prea frumos, si nu stiu de ce faci asta. sad

| Violleta2022 a răspuns (pentru Catwomen123456):

Ba ma port foarte frumos! Sunt un om mare, cu copii mai mari ca tine! Te-am intrebat ce varsta ai ca sa stiu ce pot sa recomand. Ca nu iti pot recomanda haine de fete de 16 ani cand tu ai 12 sau doar 8 ori 9.
Dar este greu sa intelegi asa ceva, daca esti atat de micuta, fiecare grupa de varsta are un anumit stil de haine si fiind fetita nu trebuie sa fie prea sexi sau provocatoar imbracata, pentru ca nu este normal.

| Catwomen123456 a răspuns (pentru Violleta2022):

1. Am 13 ani si 2. ,, sa ii trimitem mamicai tale lista de hainute,, nu este prea politicos, dar totusi nu am chef sa ma cert