| PinkSugar a întrebat:

nu stiu cu sa-mi ma-i prind parul am parul drept medium >>>>dati-mi si mie niste idei plz! fundita

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai coada de cal, coada impltita intr-o parte+cordica.breton prins sus.lasat pe spate intins.hee hee

| xBlackxAngelx08 a răspuns:

Ai putea sa-ti prinzi parul in coada si sa-l tapezi.Arata f draguthappybig grin

Răspuns utilizator avertizat
| lory_9422 a răspuns:

Cine a zis ca nu poti sa-ti faci propria coafura.propriul stil?

| lory_9422 a răspuns:

Cine a zis ca nu poti sa-ti faci propria coafura propriul stil?