| LovelySmile98 a întrebat:

O intrebare pentru fete. Cat costa umplerea/intretinerea unor unghii cu gel ( french ) la un salon? Costa mai mlt decat constructia unghilor? Am unghii cu gel de aproximativ 2 saptamani si deja mi-a crescut unghia naturala destul de mult si se vede nasol. Nu vreau alte unghii, vreau doar o "reumplere" pe unghia naturala crescuta. se poate?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu costa mai mult decat constructia, costa mai putin. De preferat ar fi sa te duci la acelasi salon sau la aceeasi persoana care ti-a facut manichiura "originala". Iti va pili stratul de gel colorat si iti va aplica altul, asa cum vrei tu, ca sa nu se mai vada urat.
Maxim 60 de lei ar trebui sa fie intretinerea, chiar si la salon. Dar poate fi 40-50, depinde.

| Elena11Che a răspuns:

În orașul meu costa in jur de 40 lei dar depinde, daca stai intr-un oraș mai mare s-ar putea sa fie mai scump.