| elizuk88 a întrebat:

O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

http://www.lenjerii.com/......lteu-adanc

Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta? Mersi! dau funta

Răspuns Câştigător
| catacutza01 a răspuns:

Eu una cred ca merge fara lenjerie... rochia nu este exagerat de scurta si lipsa lenjeriei nu te va face vulgara ci sexy! laughing
Ps:Rochia este suuuper draguta! laughing

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

O porti fata sutien. Daca slipul e problema ca se vede ia unul nude (culoarea pielii) fara cusaturi, care nu se vede prin haine. Gasesti la magazinele de lenjerie.