| thevampirediariesfever a întrebat:

happy Pana acum m-am epilat cu ceara axilar dar am facut o hidrosadonita urata. straight face|| Acum as vrea sa incep sa ma epilez cu crema depilatoare si nu stiu ce marca sa aleg... Ma gandeam sa-mi iau una de la Avon, este buna? tongue Multumesc frumos >:-

1 răspuns:
| HimoSsa a răspuns:

Personal doar cu crema depilatoare de la avon ma folosesc si chiar e minunata, in plus pielea ramine foarte fina, moale si capata un ten ceva mai luminos!happy