| floricica55 a întrebat:

Bună.
Pantalonii scurți de blugi merg purtați cu ciorapi (strampi) negri pe sub? As vrea sa ma îmbrac mâine asa la școală.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia-ti fusta decat pantaloni scurti. Arata aiurea sa mergi in pantaloni scurti la scoala chiar si cu ciorapi de genu

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Poți sa îmi dai un exemplu de ținută care aibe fusta?

| Adry05 a răspuns (pentru floricica55):

Da ti-am zis, a ai pe care ai facut-o si inlocuiesti pantalonii scurti cu fusta

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Bun. Și sa îmi iau strampi culoarea piciorului la fusta sau negri? (fusta e neagra)

| Adry05 a răspuns (pentru floricica55):

Poti ambele variante, depinde si de bluza, inaltaminte. Vezi si tu cum arata si si/

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Pai bluza va fi alba și în picioare îmi iau niște botine negre. Ma gândeam ca e prea închis in partea de jos dacă iau strampi tot negri, chit ca îmi plac mai mult fata de ceilalti.

| AdorDresurile a răspuns:

In sine, ideea e buna, dar nu pentru scoala, mai bine poarta strampii cu o fusta

| Bogdn10 a răspuns:

Buna,
Merg cu siguranta, pentru ca sora mea poarta des tinuta asta. Nu stiu daca la scoala ta sunt reguli stricte.