| Xalion a întrebat:

Pe unghii roase ( știu, rușine să îmi fie, erau mari și frumoase și nu m-am putut abține ) se poate face construcție?

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Da, nu este nici o problema. Tin minte ca aveam o colega de liceu ce intampina problema cu rosul unghiilor, in timpul orelor nu se putea abtine si baga material rolling on the floor. Insa, cand mergea la salon sau unde se ducea ea, isi facea unghiile ca la carte fara vreo problema.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Stai linistita, sunt ingineri, doctori, care isi rod unghiile, chiar si eu o fac. Poti fi linistita, nu esti singura. Mesaj de sustinere laughing

| bmerry a răspuns:

De regula se poate face construcție chiar și atunci când cuiva ii lipsește o unghie, atâta timp cât mergi la o profesionista care îți creează o baza buna.